INFORMAČNÍ WEB A OBČASNÍK pro Prahu 15 a okolí 
Hostivař | Horní a Dolní Měcholupy | Dubeč | Štěrboholy | Petrovice
ban pmenu
ban np
ban auto x
beran
kvetinym
papavera
buldoci neratovice
holeone
nakacabe

TOPlist


Vážení spoluobčané, sousedé i přespolní,

dovolte mi, abych Vám občasník a web  www.iZITRA.info představil.
Webové stránky a občasník jsou hlavně o místním dění, ale často s  tématy překročíme hranice obce, Prahy i  Čech. Najdete v něm na jednom místě dostupné informace o společenském dění, názory vašich sousedů i firemní nabídky místních firem. Našim hostům umožníme sdělit názor.
....číst dále

I přesto, že náš web iZITRA.info je v provozu jen něco přes čtvrt roku, již déle než dva měsíce čelíme nenáhodným systematickým kybernetickým útokům. Poté, co byla včera večer zveřejněna poslední série článků, došlo v noci k soustředěnému útoku, který byl tentokrát bohužel úspěšný.

Jsme komunitní web s místním rozsahem, který je provozován neziskovým spolkem a je až s podivem, že někomu stojí zato vynaložit tolik energie a prostředků k pokusům nás umlčet. Věc budeme dále řešit.

Redakce iZITRA.info

PRO SJEDNÁNÍ INZERCE VOLEJTE PROSÍM 

TEL.: 777 833 563
EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

INZ BAL 1
CENÍK WEB CENÍK OBČASNÍK  FIREMNÍ INZERTNÍ BALÍČEK

Místní školky a školy mohou, hlavně na webu www.iZITRA.info, získat bezplatný přístup k prezentaci své činnosti a zejména jejich akcí, a to více možnými způsoby (kalendář místních událostí a rubrika „novinky a zprávy“).

I v tomto případě je vždy nezbytné sjednat prezentaci s šéfredaktorem
na tel.: 777 833 563

Místní občanské spolky všeho druhu (dříve mimo jiné i sportovní kluby, ale i další), mohou hlavně na webu www.iZITRA.info prezentovat svou činnost a zejména jejich akce, a to více možnými způsoby (kalendář místních událostí, rubrika „novinky a zprávy“ případně i v rubrice „názory hostů“).

V těchto případech je vždy nezbytné sjednat prezentaci s šéfredaktorem
na tel.: 777 833 563


reklama kacaba